« Úvod | příroda on-line »

Zuma DeluxePojďte se opět trochu odreagovat. Přináším vám totiž velmi zábavnou a chytlavou hříčku, která vás zaručeně pobaví, a to i přes svoji zdánlivou jednoduchost. Výborná hratelnost je totiž prvek, který téhle hře zaručeně nechybí.
Ocitáte se v „kůži“ sympatické žáby, která je na váš pokyn schopná plivat různě barevně rozlišené kuličky. Tato schopnost je velice důležitá. Nebude trvat dlouho a kolem vás se budou v řadě kutálet další kuličky, které jsou rovněž barevně rozlišeny. No a jistě je vám jasné, co budete muset udělat. Kuličku, kterou má žába v ústech, budete muset vystřelit tak, abyste ji dokázali vtěsnat mezi ostatní barvy takovým způsobem, aby se k sobě spojily minimálně tři stejně barevné kousky. To je totiž velice důležité. Jakmile se vám to podaří, tato řada se vymaže a vám vyjma přísunu několika bodů ubudou i starosti. Zkrátí se totiž i celková řada. Výhra pak samozřejmě nastane ve chvíli, kdy se vám podaří celou obrazovku vyčistit. Do té doby se ovšem budete muset potýkat s různými potížemi. Jednak je potřeba mít poměrně přesnou mušku, ale zapomínat byste neměli ani na rychlost. V tomhle ohledu vám práci jistě usnadní bonusy, které lze spatřit na různých kuličkách. Aktivace probíhá tak, že zlikvidujete řadu, ve které se nachází. Počítat pak budete moci třeba se zpomalením, zastavením či třeba se zpětným chodem, což vám nejednou přijde vhod.
Ve hře jsou navíc k dispozici dva herní módy s názvem Adventure a Gauntlet. Oba jsou si velmi podobné, ovšem Gauntlet se od toho prvního liší v tom, že s každým vyhraným kolem se přibližujete k zisku titulu Sluneční bůh (Sun God), kdežto v Adventure se dostáváte „pouze“ do dalších lokací.
V staženém souboru je návod na instalaci
Stahujte zde:download
17.08.2008 14:15:06 | Autor: vlovec | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

PageRank ukazatel
TOPlist emailing.sk
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se