« Úvod | příroda on-line »

Ancient Quest of Saqqarah

V casual hře Ancient Quest of Saqqarah se tentokrát vydáme do záhadného světa starověkého Egypta, tedy doby před několika tisíci lety.
Právě tam nyní nastalo zatmění slunce, na celý Egypt padne temná kletba a je na vás odhalit a vyřešit záhadu Saggarah, a to zapomocí 3 hlavolamů a 7 miniher typu puzzle.
Každá z nich nese název některého z božstev Isis, Thot, Horus, Anubis, Bast, Osiris a Sobek.Úrovně se odehrávají vždy v chrámu zasvěcenému onomu božstvu.

Jedná se o tzv kamínkovou hru, principem hry jde opět známé spojování kamínků podle jejich barvy do tří a více kusů, ty však nejsou uspořádány v mřížce, ale pohybují se po linkách tvořící různé obrazce.
To sebou přináší změnu principu proti jinak podobně zaběhnutému hraní, známého z her z nichž právě Ancient Quest of Saqqarah vychází.
Po grafické stránce není hře co vytknout, šestice grafiků studia prostě odvedlo od počátečního menu až po závěrečné titulky vynikající práci.Ve výborné kvalitě jsou i zvuky a zvukové efekty.
Snaha odvést perfektní práci je prostě na hře vidět při každém kroku.Kvalita se tak projevila na výborné hratelnosti celé gamesky.Samozřejmě chápu, že to není tip hry vhodné zrovna pro každého,ale při bližším seznámení dokáže hráče zaujmout.
Pokud se vám podaří dohrát plnou hru, jako odměna se otevře zajímavý bonus ve formě pěkného spořiče obrazovky SaqScreenSaver.
stahuj zde:download

heslo pro rozbalení souboru rar:SupperDupper17.08.2008 13:07:36 | Autor: vlovec | stálý odkaz

Komentáře

8 komentářů:
 • 17.05. 17:10, jano297

  Prosím jaké je to heslo????????????????????????tohle není funkční.Dík!

 • 27.09. 15:55, Pavel

  Je to fakt super dlouhá hra, ale je škoda že není v češtině protože já anglicky moc neumím. tak kdyby byla čeština tak poslat prosím.

 • 04.04. 10:51, Jindra

  Prosim vas jaky je to heslo mne nefunguje to co tu blika.

 • 30.03. 20:20, hanah

  mám problém při otevření to po mě chce heslo pro šifrovaný soubor

 • 22.03. 14:34, jimmy

  Skvělá hra,opravdu.Janina,musím tě zklamat ale virus v tom není.Jaký antivirus používáš.Jestli AVG tak se to dá pochopit jelikož používá heuristickou analýzu (Pokud se soubor podle AVG chová soubor divně tak je označen jako virus,tato technologie je používána kvůli tomu,že denně se vytvoří tuna virů a programátoři nestíhají vytvářet aktualizace.Heuristická analýza dokáže zachitit nové viry které AVG nemá v paměti.)Používám nejnovější NOD 32 a virus v tom není.Jinak hra je opravdu super.Stáhl sem odtud spoustu her.Akorát v The Rise Of Atlantis mi to našlo virus.Jinak super.Navíc díky že si sem dal Bejeweled 2.Plnou verzi této hry jsem měl asi 2-3 krát.Puzzle mód vyřešen.Díky za pozornost

 • 02.02. 21:04, qarr

  Super hra odporucam kazdemu.a dakujem aj za ine suprove hry

 • 26.10. 10:30, vlovec

  Mněl jsem to taky nainstalovaný ale nic se nedělo stáhlo to už 150 lidí a jsi teprve první co má tento názor pokud ti antivir zaznamenal vir pak je to vpořádku ale v té hře nic nebezpečného není tak pak už záleží na tobě jetli to povolíš a nebo ne já s tím nemněl problém.Pokud má někdo stejný problém napište sem a já tu hru smáznu.Dík a ahoj.

 • 26.10. 10:19, Janina

  Mám špatnou zprávu, snažila jsem extrahovat hru po stažení,ale je tam Trojský kůň,tak si dávejte pozor.Pa


přidat komentář
<< úvod

PageRank ukazatel
TOPlist emailing.sk